Contact

Lid worden of komen kijken?

Leuk dat je lid wilt worden of komen kijken! Ga naar onderstaande pagina over informatie om je aan te melden.

Klik hier om naar de aanmeldpagina te gaan ➤

Opkomsttijden

Let op! In verband met corona zijn er afwijkende opkomsttijden. Deze kun je hier vinden.

Vrijdag

Sherwans 20:00 uur – 22:00 uur
Stam 20:00 uur – 22:00 uur

Zaterdag

Bevers 10:00 uur – 11:30 uur
Welpen 10:30 uur – 12:45 uur
Scouts 14:00 uur – 17:00 uur
WIG 10:00 uur – 12:00 uur

Adres

Stevensstraat 78
2841CW Moordrecht
Zuid-Holland
Nederland

E-mail

Heeft u een algemene vraag of weet u niet zeker wie u moet mailen? Mail dan naar info@scoutingmoordrecht.nl dan forwarden wij de vraag door naar de juiste personen.

Beverleiding: bevers@scoutingmoordrecht.nl

Welpenleding: welpen@scoutingmoordrecht.nl

Scoutsleiding: scouts@scoutingmoordrecht.nl

Wigleiding: wig@scoutingmoordrecht.nl

Sherwans: sherwans@scoutingmoordrecht.nl

Stam: stam@scoutingmoordrecht.nl

Groepsraad: groepsraad@scoutingmoordrecht.nl

Groepsbestuur: bestuur@scoutingmoordrecht.nl

Stichtingsbestuur: stichtingsbestuur@scoutingmoordrecht.nl

Groepsvoorzitter: voorzitter@scoutingmoordrecht.nl